همه چیز با یک طرح ساده شروع می‌شود

هر روز در مدرسه،‌ در دانشگاه،‌ و در جامعه می‌شنیدیم که «ما می‌توانیم» و این در ذهن‌مان به یک شعار فانتزی تبدیل شده بود؛ به خودمان می‌گفتیم به فرض آنکه ما بتوانیم، در این دنیای رقابت و تکنولوژی چگونه بتوانیم؟ از کجا شروع کنیم؟ با چه ابزاری؟ چگونه رقابت کنیم و ... .
وقتی در سال ۱۳۶۹ شرکت پک‌تین را تأسیس کردیم سهم تمام ایرانیان از صبحانه، چربی‌های حیوانی، قند و شیرینی مصنوعی بود. در حالی که بیش از نیمی از مردم اروپا و آمریکا از صبحانه‌های سالم و فاقد چربی‌های اشباع و قندهای مصنوعی استفاده می‌کردند. همت کردیم و یا علی گفتیم تا با همان توان محدودمان تولید این محصولات را به کشورمان بیاوریم. لحظه‌ای از تلاش ننشستیم،‌ تلاش شبانه‌روزی کردیم تا خط تولید را کنار هم فراهم کردیم و برای رسیدن به فرمولاسیون مطلوب،‌ هزار بار ساختیم و نشد تا یکبار ساختیم و شد. به این مشابه‌سازی راضی نبودیم و در هر جمع و نشست و نمایشگاهی ذائقه‌سنجی ایرانی کردیم تا محصول سالم را با ذائقه‌ی ایرانی دلچسب‌تر کنیم و الغرض آنکه بالاخره همه چیز از یک «ما می‌توانیم» و یک طرح ساده شروع شد...
امروز از آن زمان ۳۰ سال گذشته است و شرکت پک‌تین با برند پرارین بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی انواع کره‌های مغزیجات در ایران است و هر روز، مهمان صبحانه‌های سالم ایرانیان است؛ لبخند به لبان ماست که در این مجموعه تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی را برای اولین بار در ایران تولید کنیم،‌ محصولاتی که به برکت وجود آن‌ها، قلب‌های مهربان ایرانیان سالم‌تر، تپنده‌تر و سایه‌هایشان بر سر عزیزانشان مستدام‌تر است.

محصولات پرارین

کره بادام‌زمینی ساده پرارین

کره‌ی بادام‌زمینی ساده‌ی پرارین با بالاترین کیفیت ممکن برای اولین بار در ایران در وزن‌های ۲۵۰، ۳۵۰ و ۵۰۰ گرمی  و به سبد غذایی مصرف‌کنندگان ایرانی اضافه شد.

کره بادام‌زمینی کروچی پرارین

کره بادام‌زمینی کروچی پرارین (حاوی تکه‌های بادام‌زمینی) با بالاترین کیفیت در وزن‌های ۲۵۰ و ۳۵۰ گرمی تولید شد.

کره بادام‌زمینی بدون شکر و نمک پرارین

کره‌ی بادام‌زمینی بدون شکر و نمک ساده پرارین برای اولین بار در جهان در وزن ۳۵۰ گرمی تولید شد.

کره بادام‌زمینی با کرم کاکائو پرارین

کره‌ی بادام‌زمینی با کرم کاکائو در وزن ۲۵۰ گرم با هدف ایجاد رضایتمندی در مشتریان خود خصوصاً در رده‌ی سنی کودکان و نوجوانان و به‌منظور مصرف محصولی سالم و با کیفیت و در عین حال نزدیک به ذائقه‌ی ایشان در سبد صبحانه‌ و میان‌وعده خانواده تولید و به بازار عرضه شد.

کره کنجد پرارین

کره کنجد پرارین با پایه‌ی ارده‌ی مرغوب در وزن ۳۰۰ گرمی به سبد محصولات پرارین اضافه گردید.

کره فندق پرارین

کره‌ی فندق پرارین با استفاده از می مرغوب‌ترین فندق ایرانی در وزن ۱۲۵ گرمی تولید شد.

کره پسته پرارین

کره‌ی پسته پرارین با وزن ۱۲۵ گرم و با استفاده از مرغوب‌ترین پسته‌ی ایرانی تولید و به بازار عرضه شد.

کره بادام‌درختی پرارین

کره‌ی بادام درختی پرارین با تأکید بر حفظ مواد مغذی بادام در وزن ۱۲۵ گرمی تولید و به بازار عرضه شد.

کره بادام‌زمینی بدون شکر و نمک کروچی پرارین

کره‌ی بادام‌زمینی بدون شکر و نمک کروچی پرارین بنا به استقبال مصرف‌کنندگان عزیز و درخواست ایشان در وزن ۳۵۰ گرم به مرحله‌ی تولید و بهره‌برداری رسید.

آلبوم تصاویر