هر بار بیشتر

دوستش خواهید داشت

چرا باید پرارین را انتخاب کنیم؟

سالم و طبیعی
کیفیت
لذیذ و خوشمزه
مقوی و انرژی‌زا

داستان ما

شرکت تولیدی پک‌تین (برند تجاری پرارین) با شروع فعالیت رسمی خود از سال ۱۳۶۹ وارد عرصه‌ی صنعت غذایی کشور شد و با تکیه بر توانمندی نیروهای متعهد و متخصص داخلی و بهره‌گیری از دانش روز دنیا تولید انواع کره بادام‌زمینی پرارین در مدل‌های ساده و کروچی را طبق استانداردهای جهانی آغاز نمود.
این شرکت با تکیه بر دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه برای اولین بار در جهان اقدام به تولید کره بادام‌زمینی بدون شکر و نمک پرارین در دو نوع ساده و کروچی نمود تا برگ زرینی به افتخارات خود در عرصه‌ی ملی و بین‌المللی بیافزاید.
همچنین در راستای مشتری مداری و پاسخگویی به خواسته‌ها و نیازهای مصرف‌کنندگان، برند پرارین اقدام به گسترش فعالیت و حجم تولید پرداخته و با احترام به ذائقه‌ی ایرانی کره بادام‌زمینی با کرم کاکائو، کره کنجد، کره بادام‌درختی، کره فندق و کره پسته را با بالاترین سطح کیفی در سبد محصولات پرارین عرضه نمود.

ادامه

خانواده محصولات

اخبار و رویدادها

آخرین اخبار

نمایشگاه آگروفود 2023

حضور پرارین در نمایشگاه بین‌المللی آگروفود ۲۰۲۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

نمایشگاه تبریز ۱۴۰۱

میزبان شما در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی فرآورده‌های غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات و ماشین آلات ایران تبریز هستیم.

نمایشگاه آگروفود ۲۰۲۲

حضور پرارین در نمایشگاه بین‌المللی آگروفود ۲۰۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و رونمایی از محصول جدید در نمایشگاه آگروفود ۲۰۲۲

نمایشگاه گلفود ۲۰۲۲ دبی

حضور برند پرارین در نمایشگاه گلفود دبی ۲۰۲۲، بزرگترین رویداد تجاری مواد غذایی در منطقه خاورمیانه، آسیا و آفریقا